ONS TEAM

Wishaal Gajadhar

WISHAAL

Wishaal Gajadhar
Vestigingsmanager
wishaal@stratego.work
T 06 8266 3443

Rick Vissers

RICK

Rick Vissers
Recruiter
rick@stratego.work
T 06 8274 0091

Shanita George-Autar

SHANITA

Shanita George-Autar
Recruiter
shanita@stratego.work
T 06 1257 1469

Eveline van der Knaap

EVELINE

Eveline van der Knaap
Secretaris commerciële binnendienst / recruiter
eveline@stratego.work
T 085 105 4705

Suzanne Veerman

SUZANNE

Suzanne Veerman
Specialist Backoffice
suzanne@stratego.work
T 085 105 4705

Margreet de Vooght

MARGREET

Margreet de Vooght
Medewerker Backoffice
margreet@stratego.work
T 085 105 4705

Andrea Lapère

ANDREA

Andrea Lapère
Managing Director
andrea@stratego.work
T 06 2152 4042

Lex Oostendorp

LEX

Lex Oostendorp
Adviesraad

CONTACT

Stratego Projectondersteuning BV

Blokweg 3
4761 RA Zevenbergen

Telefoon 085 105 4705

info@stratego.work

KvK: 60052953
BTW: NL.853747507B01

Stratego adres kaart
STRATEGO | Niet de inspanning, maar het resultaat telt