Missie

EEN BEDRIJF MET EEN MISSIE


Stratego.work heeft als missie een brug te slaan tussen de voormalig militair en het bedrijfsleven.


Militairen kunnen leiding geven én ontvangen, ze zijn teamspelers, ze worden getraind in het nemen van beslissingen en het behalen van resultaten. Die capaciteiten zijn van meerwaarde voor het bedrijfsleven. Met het plaatsen van deze speciale groep bieden wij de maatschappij ervaren en gemotiveerd personeel, geschikt voor uitdagende banen en projecten in binnen- en buitenland. Tegelijkertijd bieden wij voormalig militairen een nieuwe tweede carrière.

ONZE STRATEGIE

Wij streven naar passende, langdurige partnerschappen met (inter)nationale bedrijven en organisaties. Wij staan voor kennis, kwaliteit, mentaliteit en resultaatgerichtheid.

ONZE KWALITEIT

Om ons blijvend te onderscheiden hebben wij niet alleen uitstekende kandidaten, maar zijn wij ook NEN 4400-1 gecertificeerd. Wij mogen hierdoor het SNA-keurmerk voeren dat is ontwikkeld om de risico’s van inleners van arbeid en opdrachtgevers van werk te beperken. Voor alle door ons ingezette medewerkers geldt dat zij werken onder de NBBU-CAO.

Wij kunnen al onze kandidaten leveren met een VOG, VGB of NATO-Clearance.

     

Onze strategie

ONS TEAM

Wishaal Gajadhar

WISHAAL

Wishaal Gajadhar
Senior Accountmanager
wishaal@stratego.work
T 06-8266 3443

Sven Mets

SVEN

Sven Mets
Recruiter
sven@stratego.work
T 06-8274 0091

Andrea Lapère

ANDREA

Andrea Lapère
Managing Director
andrea@stratego.work
T 06-2152 4042

Betty Visker van Heuven van Staereling

BETTY

Betty Visker van Heuven van Staereling
Programmamanager
betty@stratego.work
T 06-5369 3721

Suzanne Veerman

SUZANNE

Suzanne Veerman
Specialist Backoffice
suzanne@stratego.work
T 085-105 4705

Margreet de Vooght

MARGREET

Margreet de Vooght
Medewerker Backoffice
margreet@stratego.work
T 085-105 4705

Lex Oostendorp

LEX

Lex Oostendorp
Ambassadeur

Demi van Megen

DEMI

Demi van Megen
Administratieve ondersteuning
demi@stratego.work

STRATEGO | Niet de inspanning, maar het resultaat telt