Missie

ONZE MISSIE

Stratego.work heeft als missie de innovatieve sector van Defensie, defensie-industrie en vele andere bedrijven en organisaties te verbinden met kennis en kunde. 

Met het plaatsen van de bijzondere groep ex-militairen en specialisten uit deze sectoren, bieden wij de maatschappij en het bedrijfsleven ervaren en gemotiveerd personeel, geschikt voor uitdagende banen en projecten in binnen- en buitenland. 

 

 

ONZE STRATEGIE

Wij streven naar passende, langdurige relaties met (inter)nationale bedrijven en organisaties. Wij staan voor kennis, kwaliteit, mentaliteit en resultaatgerichtheid.

ONZE KWALITEIT

Om ons blijvend te onderscheiden hebben wij niet alleen uitstekende kandidaten, maar zijn wij ook NEN 4400-1 gecertificeerd. Wij mogen hierdoor het SNA-keurmerk voeren dat is ontwikkeld om de risico’s van inleners van arbeid en opdrachtgevers van werk te beperken. Voor alle door ons ingezette medewerkers geldt dat zij werken onder de NBBU-CAO.

Wij kunnen al onze kandidaten leveren met een VOG, VGB of NATO-Clearance.

Onze strategie

ONS TEAM

Wishaal Gajadhar

WISHAAL

Wishaal Gajadhar
Vestigingsmanager
wishaal@stratego.work
T 06 8266 3443

Fleur van Garderen

FLEUR

Fleur van Garderen
Accountmanager
fleur@stratego.work
T 06 8274 0091

Andrea Lapère

SHANITA

Shanita George-Autar
Recruiter
shanita@stratego.work
T 06 1257 1469

Suzanne Veerman

SUZANNE

Suzanne Veerman
Specialist Backoffice
suzanne@stratego.work
T 085 105 4705

Andrea Lapère

ANDREA

Andrea Lapère
Managing Director
andrea@stratego.work
T 06 2152 4042

Lex Oostendorp

LEX

Lex Oostendorp
Adviesraad

Betty Visker van Heuven van Staereling

BETTY

Betty Visker van Heuven van Staereling
Programmamanager
betty@stratego.work
T 06 5369 3721

Margreet de Vooght

MARGREET

Margreet de Vooght
Medewerker Backoffice
margreet@stratego.work
T 085 105 4705

Demi van Megen

DEMI

Demi van Megen
Administratieve ondersteuning
demi@stratego.work

STRATEGO | Niet de inspanning, maar het resultaat telt